mgr inż. arch Alicja Zawadzka 

właściciel, główny projektant

Jestem absolwentką  Wydziału  Architektury  i Urbanistyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Swój pierwszy projekt wnętrza wykonałam w 2015 roku. W 2018 postanowiłam stworzyć markę  LALA DESIGN.  Firmę  pomagającą,  stworzyć  Twoje wymarzone miejsce.  Moim wielkim marzeniem jest  tworzenie pięknychestetycznych wnętrz przy pełnym zaufaniu klienta. W projektach  kładę  nacisk  na  funkcjonalne  i  komfortowe  rozwiązania.  Współpracuję z zakładem stolarskim, tapicerskim oraz ekipą budowlaną.  Poza wnętrzami maluję obrazy  i fotografuję… głownie ludzi. Jestem poprostu ciekawa świata. 😉

W czym możemy pomóc?

Nasz główny zakres działania to projektowanie architektury i wnętrz w rejonie miasta Szczecin, ale kilometry to dla nas żadna bariera. Pracujemy również online. Wykonujemy projekty wnętrz mieszkań, domów i lokali usługowych. 

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

mgr inż. arch Natalia Kubacka

główny projektant

Absolwentka Wydziału  Architektury  i Urbanistyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Pogodna i dobrze zorganizowana, to prawdopodobnie z nią będziecie mieli do czynienia przy pierwszym kontakcie z firmą. Jej ulubiony styl projektowania to minimalizm, ale równie dobrze odnajduje się we wnętrzach bardziej glamour. 

 

mgr Natalia Gałęska

projektant wnętrz

Absolwentka architektury wnętrz na Akademii Sztuki w Szczecinie. Czyli nasza zespołowa Nela. Radosna i pomocna, zawsze zaangażowana na każdym etapie tworzenia projektu.    W zespole zajmuje się tworzeniem rysunków jak i wizualizacji. Prywatnie właścicielka kota.

OPINIE KLIENTÓW

golden-five-stars
Firma jest godna polecenia. Pani Natalia i Pani Alicja wykonały dla naszej rodziny bardzo dobry projekt. Spotykaliśmy się chyba 5 razy (pomiary, spotkanie w biurze i uwagi do projektu, spotkanie online i kolejne uwagi, wizyta w sklepie, odbiór). W międzyczasie wysyłaliśmy wiele maili, wymienialiśmy się uwagami. Panie są bardzo pomocne, potrafią doradzić, ale też rozumiały gdy nam na czymś zależało i chcieliśmy zrobić coś po swojemu - każdy ma swoje przyzwyczajenia ;). Potrafiły jednak tak wszystko zaprojektować, że jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy!
Remigiusz W.

Współpraca z Panią Alicją była niezwykle miłym procesem. Mimo wymagających i wciąż zmieniających zdanie klientów, wykazała się cierpliwością i doświadczeniem. Jestem zadowolona z realizacji projektu mieszkania. Polecam serdecznie !
Paula S.

Zleciłem kompleksowy projekt mieszkania w kamienicy.
Pełen profesjonalizm. Współpraca, terminowość, łatwość kontaktu bez cienia zarzutu.
Zdecydowanie polecam!
Michał W.

Sympatycznie przebiegająca współpraca z Panią Alicją.
Projekt łazienki idealnie dopasowany do naszych wskazówek,
nic dodać nic ująć. Pani Alicja uważnie słucha i trafia w sedno swoimi projektami.
Serdecznie polecam!
Izabela G.

Szybka i miła współpraca, projekt zrobiony profesjonalnie i dopasowany do moich potrzeb. Serdecznie polecam.
Wioletta R.

Super współpraca, efekt końcowy też pewnie będzie cudny:)
Katarzyna H.

LALA DESIGN